Jak ćwiczyć mięśnie brzucha

Inne ćwiczenia

cwiczenia miesnie brzucha

Na tej stronie prezentujemy zestawy ćwiczeń mięśni brzucha. Prezentowane zestawy są sprawdzonymi, zdrowymi, popularnymi treningami mięśni brzucha, które wykonywane zgodnie z naszymi instrukcjami zapewnią Ci płaski, umięśniony brzuch. Treningi te są tak skonstruowane, że wywołują mniej obciążenia na kręgosłup niż zwykłe brzuszki.

Ćwiczenia na mięśnie brzucha

6 Weidera

6-stka Weidera jest szeroko znanym, doskonałym zestawem ćwiczeń ma mięsień prosty brzucha, zwany potocznie “kratką”. 6 Weidera jest świetnym zestawem dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć trening, lub wracają do niego po dłuższej przerwie.

Bez względu na to, czy marzy Ci się wyrazista kratka, czy po prostu chcesz mieć płaski brzuch, 6 Weidera będzie doskonała.

ABS2 – dla zaawansowanych

ABS2 jest zestawem ćwiczeń na mięśnie brzucha dla zaawansowanych. Jeśli 6 Weidera zabiera Ci już zbyt dużo czasu a chcesz rozwijać się dalej, ABS2 jest właśnie dla Ciebie.

ABS2 to zestaw ćwiczeń, który rozwija wszystkie partie mięśni brzucha. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby wziąć pod sposób w jaki poszczególne partie mięśni współpracują ze sobą.

ABS2 to naprawdę solidny trening dla prawdziwych twardzieli.

Advertisement